2016 Yılında Asfalt Plent Satışında Lider Olduk

Tekno Asfalt 2016 Yılında da Türkiye Asfalt Sektörünün Lideri Oldu

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) verilerine göre 2007 yılından bu yana Türkiye asfalt sektörünün lideri olan Tekno Asfalt, 2016 yılında satışını gerçekleştirmiş olduğu toplam 14 adet Benninghoven asfalt plenti ile liderliğini sürdürdü.

Tekno Asfalt gerçekleştirmiş olduğu asfalt plenti satışlarının yanı sıra, 100’ün üzerinde asfalt ekipmanlarını da müşterisi ile buluşturdu.

Benninghoven Asfalt Plentlerinin Türkiye’deki çözüm ortağı olan Tekno Asfalt, 2016 yılı içerisinde farklı modellerde toplam 14 adet asfalt plenti satışı gerçekleştirerek sektör liderliğini devam ettirdi.  2007 yılından bu yana IMDER verilerine göre liderliği tescillenen Tekno Asfalt, başta Modifiye Bitüm Plenti, Emülsiyon Plenti, Mekanik Stabilizasyon Plenti  ve  Mastik Asfalt Ekipmanları  olmak üzere 100’ün üzerinde  asfalt plenti komponentleri ve asfalt ekipmanları satışını da gerçekleştirdi. Bunlara ek olarak tamamen Tekno Asfalt ekipleri tarafında projelere özel hazırlanan bitüm havuzlarının hacmi ise 250 bin metreküp seviyelerine kadar ulaştı.

Başta Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul 3. Havalimanı Projesi, Ankara Çevreyolu ve Osmangazi Köprüsü olmak üzere, Türkiye’nin en prestijli projelerinde yer alan Tekno Asfalt, 2016 yılında ana imalatçı lisansı altında üretime başladı. Türkiye asfalt sektörünün lideri olan Tekno Asfalt’ın üretim ayağını yürüten Tekno Endüstri fabrikasında üretilen asfalt plenti komponentleri ve asfalt ekipmanları, başta İngiltere, Almanya, Polonya ve Romanya olmak üzere; Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika ve bir çok farklı ülkeye ihraç ediliyor. Asfalt plenti komponentleri ve asfalt ekipmanları üretimi alanında Türkiye’nin en büyük ve en teknolojik tesisi olan Tekno Endüstri, dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyor.

Farklı kapasitelere sahip Benninghoven asfalt plentleri rakiplerine oranla minimum %20 daha az yakıt tüketimi sağlarken, Agreganın 400 °C’ye kadar kurutulması gereken mastik asfalt da dahil her türden asfalt üretimi gerçekleştirilebiliyor.

Asfalt üretim teknolojilerinde lider olan Benninghoven, Tekno Asfalt ile beraber bu güne kadar olduğu gibi 2017 yılında da, Türkiye’de en teknolojik ve kaliteli asfalt üretimi konusunda Kamu sektörüne ve uygulayıcı müteahhit firmalara her türlü desteği vermeye devam ediyor.

2016 Yılında Asfalt Plent Satışında Lider Olduk

asfalt plent fiyat

Asfalt plent firmaları

asfalt plent tesisi

Daha fazla bilgi için

Bize +90 312 815 25 51 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN