Asfalt Geri Dönüşüm Sistemleri

asfalt-geri-donusum-sistemi-2

DEĞERDEN KATMA DEĞERE

Yenileme projeleri ile yeni inşa edilen yollar karşılaştırıldığında, yenilenmiş yol sayısının yeni inşa edilmiş yol sayısından çok daha fazla olduğu ortaya çıkmıştır.

Sorumluluk

Çevrenin korunması amacıyla, yüksek hacimli RAP (Asfalt Geri Dönüşümü)  malzemesini, malzeme çevirimine yeniden katmak ve çok yüksek oranda yeniden kullanmak için birçok proje geliştirilmektedir. 1970’li yıllardan beri, asfalt üretiminin enerji açısından yoğun proseslerini sürekli optimize ederken, aynı zamanda giderek daha fazla geri dönüşüm asfaltı daha fazla kullanmak üzere çaba sarfedilmektedir.

Yeni teknolojiler sayesinde, hem ekonomik hem de ekolojik açıdan enerji tasarrufu sağlanabilmekte ve CO2  emisyonları azaltılabilmektedir. Örneğin; teknik açıdan uygun ve kabul edilebilir kalitede üretim yapmaya izin verecek şekilde sıcaklığı 10 °C düşürmek, buna bağlı emisyonları da yarıya indirmektedir.

Facebook
Google+
https://www.teknoasfalt.com/asfalt-geri-donusum-sistemleri
YouTube
LinkedIn

Uzman ve Yenilikçi BENNINGHOVEN Asfalt Plent

Müşterinin daima yanında olan BENNINGHOVEN, geri dönüşüm katkı sistemlerinde çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sıcak veya soğuk geri dönüşüm sistemlerinde her şey, en yüksek kalitede asfalt karışımı elde etmek içindir.

Buna ek olarak, geri dönüşüm sistem komponentleri müşteri ihtiyaçlarına göre mevcut plentlere entegre edilebilmektedir. Özel isteklere ve lokal kurallara göre de, müşteriler sıcak ve soğuk besleme sistemleri arasından seçimlerini yapabilmektedir. Bu seçim,  çevreye olan duyarlılığı güçlendirmekte ve düşük CO2  emisyonlarına ulaşılmasını sağlarken, aynı zamanda kaynakların kullanımını da azaltmaktadır.

Yenilikçi bir firma olan BENNINGHOVEN, geleceğin standartlarını uygulamakta ve kaynakların dikkatli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Ekonomik, esnek ve çevre dostu asfalt üretimi için tek çözüm BENNINGHOVEN’dir

ASFALT GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

Soğuk Geri Dönüşüm Sistemleri

Kurutucuya Besleme Tip Geri Dönüşüm Sistemi,

Miksere Besleme Geri Dönüşüm Sistemi,

Çok Değişkenli ve Miksere  Besleme  Tip Geri Dönüşüm Besleme Sistemi.

Sıcak Geri Dönüşüm Sistemleri

Paralel Tambur,

RPP- Geri Dönüşüm Öncelikli Tesis,

Sıcak Gaz Jeneratörlü ve Karşıt Akışlı Paralel Tambur.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 312 815 25 51 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN