Asfalt Plenti Satışı

ASFALT PLENT SATIŞI

Asfalt sektöründe 1991 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2007 yılından beri IMDER verilerine göre sektör lideri olan Tekno Asfalt, Benninghoven asfalt plenletleri başta olmak üzere, Modifiye Bitüm Plenti, Emülsiyon Plenti, Mekanik Stabilizasyon Plenti ve Mastik Asfalt Ekipmanları vb. Ürünlerinin yanı sıra 100’ün üzerinde asfalt plenti komponentlerinin de satış ve pazarlama operasyonunu gerçekleştirmektedir. Satışı yapılan Benninghoven asfalt plentleri 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İzmir – İstanbul Çevreyolu, Osmangazi Köprüsü başta olmak üzere Türkiye’nin en prestiji projelerinde faaliyet göstermektedir.

Asfalt üretim teknolojilerinde lider olan Benninghoven asfalt plentlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Tekno Asfalt, Türkiye’de modern ve kaliteli asfalt üretimi konusunda Kamu sektörüne ve uygulayıcı müteahhit firmalara her türlü desteği vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Asfalt Plent Satış

BENNINGHOVEN ASFALT PLENT

BENNINGHOVEN, 100 yılı aşkın süredir asfalt plenti imalatında uzman bir firma olarak hizmet vermektedir. Standart modellerin yanı sıra bireysel müşteri taleplerine de çözümler sunan BeENNINGHOVEN, sektörün tüm ihtiyacına, geleneksek imalat sürecine eklediği kalite ve inovatif bakış açısı sayesinde, kolaylıkla cevap verebilmektedir.

Mühlheim/Mosel ve Wittlich’te bulunan iki farklı fabrikada üretimi gerçekleştirilen asfalt plentleri, teknolojik açıdan öncü olma özelliği taşımaktadır. 148 bin metrekare alan üzerine kurulu olan üretim tesislerinde, 600’ün üzerinde çalışanla beraber en güvenilir ve ekonomik çözümleri üreten BENNINGHOVEN, asfalt üretimi teknolojisi alanında her zaman endüstrinin öncüsü olarak gösterilmektedir.

Facebook
Google+
https://www.teknoasfalt.com/asfalt-plenti-satisi
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU