Asfalt Üretim Tesisleri

ASFALT ÜRETİM TESİSLERİ

BENNINGHOVEN asfalt üretim tesislerinde, her koşula uygun ve çevre gerekliliğini karşılayan, uzun kullanım ömrüne sahip yüksek kaliteli, az bakım gerektiren bileşenler (parçalar) yer almaktadır.

Sıcak bileşenlerin yalıtımı da enerji tasarrufu konusunda örnek teşkil etmektedir. Bu durum, ciddi bir maliyet avantajı sağlarken aynı zamanda çevresel etkiler, sağlık ve güvenliğin de optimize edilmesine katkıda bulunmaktadır.

BENNINGHOVEN asfalt üretim tesislerinin tüm parçaları doğru zamanda ve doğru yerde, doğru miktarlarda ve doğru sıcaklıkta çalışacak şeklide tasarlanmıştır.

Güvenli, ekonomik ve çevre dostu olarak üretilen tüm tesisler aynı zamanda, müşteri taleplerine göre de ayrı ayrı geliştirilebilmektedir.

Güçlü ve Esnek

BENNINGHOVEN asfalt üretim tesislerinde mobil, taşınabilir veya sabit fark etmeksizin, verim ve esnekliğin mükemmel bir dengesi sunulmaktadır. Kolay kurulum, yenilikçi konteyner tip tasarım ve akıllı bağlantı teknolojisi sayesinde tesislerin düşük nakliye ve lojistik maliyetleri ile hızlı bir şekilde yer değişimine olanak sağlamaktadır.

Facebook
Google+
https://www.teknoasfalt.com/asfalt-uretim-tesisleri
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU