Basın Bültenleri

Ekim 3, 2017
Moglice Barajı İçin Mastik Asfalt Üretimi

Moglice Barajı ve HES Projeleri İçin Mastik Asfalt Üretimi

Arnavutluk’ta bulunan Devol Nehri üzerine kurulan ve asfalt çekirdekli kaya dolgu bir gövdeye sahip olan Moglice Barajı ve HES Projesi’ndeki “mastik asfalt” üretimi, Benninghoven ECO 3000 konteyner tip asfalt plenti ile sağlanıyor.
Ekim 3, 2017

Elektrikli ve Tam Otomatik Bitüm Emülsiyon Plenti

Benninghoven Asfalt Plentlerinin Türkiye’deki çözüm ortağı olan Tekno Asfalt Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek, tam otomatik ve elektrikli olma özelliği taşıyan Bitüm Emülsiyon Plentinin üretimini tamamladı.
Ekim 3, 2017
Asfalt Plent Satışıyla Başladık

2017 Yılına Rekor Asfalt Plent Satışıyla Başladık

Toplamda 6 adet BENNINGHOVEN asfalt plentinin satışını gerçekleştiren Tekno Asfalt, Bayburt Grup’a yapılan bu 6 adet plent satışı ile birlikte 2017 yılına iddialı bir başlangıç yapmış oldu.
Ekim 3, 2017
2016 yılında asfalt plenti satışında lider

2016 Yılında Asfalt Plent Satışında Lider Olduk

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) verilerine göre 2007 yılından bu yana Türkiye asfalt sektörünün lideri olan Tekno Asfalt, 2016 yılında satışını gerçekleştirmiş olduğu toplam 14 adet Benninghoven asfalt plenti ile liderliğini sürdürdü.
Ekim 3, 2017

Asfalt Plenti ve Asfalt Plent Komponent Üretimi

Wirtgen - Benninghoven Asfalt Plentlerinin Türkiye’deki çözüm ortağı olan Tekno Asfalt, Ankara Kazan’da kurulan yeni fabrikasında gerçekleştirdiği asfalt plenti ve komponentlerinin üretimi başladı.
Facebook
Google+
https://www.teknoasfalt.com/basin-bultenleri
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU