Çok Değişkenli & Miksere Besleme Tip

ÇOK DEĞİŞKENLİ VE MİKSERE BESLEME TİP GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMİ

Çok değişkenli dozajlama sistemi, geri kazanılmış-kazınmış asfalt (RAP) malzemesinin %40’a kadar eklenmesine olanak sağlamaktadır. (bu, soğuk geri dönüşüm için mümkün olan en yüksek orandır)

Geri dönüşüm malzemesi, eğimli bir konveyör veya alternatif olarak yerden tasarruf sağlayan bir geri kazanılmış-kazınmış asfalt (RAP) malzemesinin elevatörü aracılığı ile besleme silosundan doğrudan karıştırma kulesine iletilmektedir ve belirlenen geri dönüşüm malzemesi, küçük miktarlarda miksere beslenmektedir. Hassasiyeti yüksek tartma teknolojisi çok hassas dozajlama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Zaman bağlı olarak, küçük miktarlarda ekleme yapmak, su genleşmesi esnasında, malzeme ve bileşenler açısından hassas bir konu olan güçlü buhar şoklarını engellemektedir. Bu sistemlerde, içeriğine, kalitesine ve nem miktarına bağlı olarak %40‘a kadar geri kazanılmış-kazınmış asfalt (RAP) malzemesi eklenebilmektedir. Buna ilave olarak, hidrolik olarak bağlayıcı taban ve soğuk asfalt üretimi de mümkün olmaktadır.

Facebook
Google+
DISPLAY_ULTIMATE_PLUS
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU