Paralel Tambur

Paralel tambur

PARALEL TAMBUR

Paralel akışlı tambur sistemi ile, %70’e kadar geri dönüşüm malzemesi eklenebilmektedir. Bu sistem, sıcak geri dönüşüm sistemleri için kendini kanıtlamış biz çözümdür.

Paralel tambur geri dönüşüm sistemleri günümüzde tüm dünyada kullanılmaktadır. Yıllar boyunca başarılı olduğu kanıtlanan bu teknoloji, BENNINGHOVEN  tarafından sürekli geliştirilmektedir.

Özel olarak geliştirilmiş brülörle donatılmış bir paralel akış tambur sistemi aracılığı ile % 70’e kadar geri dönüşüm malzemesinin işlenmesine olanak sağlanmaktadır.

PARALEL TAMBUR SİSTEMLERİN BİRLEŞTİRİLMESİ

BENNINGHOVEN asfalt üretim sistemleri, bu örnekte olduğu gibi sıcak ve soğuk geri dönüşüm sistemlerinin (%40 ve %70) entegre edilebilmesine elverişlidir. Böyle bir yapı, büyük ve küçük siparişlerin son derece esnek şekilde işlenmesine, reçete değişikliklerine vs. imkan vermektedir.

Geri dönüşüm malzemesinin doğrudan alevle temasını engelleyen ve etkili ısıtmaya olanak sağlayan tambur içi kanatçık tasarımı, bu yöntem için özel öneme sahiptir. Geri dönüşüm malzemesi, hassas tartma sistemi ile tartılmakta ve ısıtıldıktan sonra yalıtımlı bir huni aracılığı ile miksere beslenmektedir.

Facebook
Google+
DISPLAY_ULTIMATE_PLUS
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU