Ocak 8, 2018
Snh inşaat asfalt plent

SNH İnşaat Proje Müdürü Emre Yücel ile Röportaj

SNH İnşaat Proje Müdürü Emre Yücel ile Benninghoven asfalt plentleri ve mastik asfalt uygulamaları hakkında görüştük. Tekno Asfalt
Ocak 2, 2018
Asfalt Plent Operatörü Cafer Uysal Röportajı

Asfalt Plent Operatörü Cafer Uysal Röportajı

Benninghoven asfalt plentinden çok memnunum. Son derece kullanışlı asfalt plenti. Diğer asfalt plentlere göre otomasyon sistemi ve kullanmış olduğumuz sabit asfalt plentinin müdahalesi son derece kolay. Tüm aksamları oldukça kaliteli. Asfalt plenti counterlarında istediğimiz kiloya kadar malzeme aldırabiliyoruz. Mikserler ve karışımları güzel.
Aralık 27, 2017
SNH İnşaatın Benninghoven Asfalt Plenti

SNH İnşaatın Benninghoven Asfalt Plenti Tercih Nedenleri

Asfalt plenti tercih ederken, bugünkü ihtiyaçlarına yönelik değil, gelecekte planladığımız projeleri de göz önünde bulundurarak tercihimizi yaptık. Etkileyen özellikler ise geri dönüşüm sistemleri ve guss asfalt (mastik) üretimi idi. En verimli çalışan ve istediğimiz üretimi yakalayabilecek, daha kaliteli asfalt üretebileceğimize inandığımız Benninghoven asfalt plentlerini tercih ettik.
Ekim 9, 2017

Asfalt Plent Operatörü İsmet Yahyaoğlu Röportajı

Uzun yıllardır asfalt sektöründe asfalt plent operatör olarak çalışan İsmet Yahyaoğlu ile, Tekno Asfalt ve Benninghoven asfalt plentleri ile yaptığı projeler ve çalışmaları hakkında görüştük.
Ekim 9, 2017

Benninghoven Asfalt Plent Operatörü Yakup Anaç Röportajı

Tekno Asfalt ve Benninghoven Asfalt Plentleri ile birçok projede çalışmış olan Asfalt Operatörü Yakup Anaç, bizlerle asfalt plentleri hakkında önemli bilgileri ve sektör deneyimlerini paylaştı.
Facebook
Google+
DISPLAY_ULTIMATE_PLUS
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!




İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU