Sıcak Gaz Jeneratörlü & Karşıt Akışlı Paralel Tambur

SICAK GAZ JENERATÖRLÜ VE KARŞIT AKIŞLI PARALEL TAMBUR

Ters akışta sıcak gaz jeneratörü bulunan paralel tambur, ekonomik katma değer sağlamaktadır. Çünkü, eklenen geri dönüşüm malzemesinin oranı önemli miktarda arttırılabilmektedir. (kaliteye bağlı olarak %90+x’e kadar)

Malzemenin dolaylı ısıtılması, tesisin çalışması için gereken toplam enerjiyi azaltmaktadır. Enerji açısından oldukça verimli olan bu üretim süreci, tesisin enerji tüketiminin normale göre daha az olmasını sağlamaktadır.

Emisyonların standart seviyenin altında olması, bu tip sıcak geri dönüşüm sistemlerinin çevreye duyarlı olduğunu açıkça göstermektedir. BENNINGHOVEN, mevcut standartların dışına çıkarak sektöre bu konuda da öncülük etmektedir.

Brülör, kendi tekerlekleri üzerinde çalışma koşuluna bağlı olarak, otomatik  ileri ve geri hareket edebilmektedir. Bu sistem, özellikle ateşlemenin kapatılmasından sonra brülörün içindeki bileşenlerin hasar görmesini engellemek için geliştirilmiştir.

Baca etkisi  ve bunula bağlantılı olarak RAP kurutucu taburundan yükselen sıcak hava nedeniyle, brülör bu bölme olmadan korunamamaktadır. Brülör yeniden başlatıldığında, bölme dışarı doğru hareket etmekte ve ünitenin bütünü, tekrar çalışma konumuna geçmektedir.

Facebook
Google+
DISPLAY_ULTIMATE_PLUS
YouTube
LinkedIn
E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİM FORMU